Elevii claselor a III-a și a IV-a de la Școala Gimnazială „Al. I. Cuza” Fălticeni au obținut rezultate deosebite în cadrul activităților desfășurate la Centrul de Performanță „Școala de Valori”, demonstrând seriozitate, perseverență și dorință de a excela.
Premiul I
- LUNGU ȘTEFAN ADRIAN — clasa a III-a
- MUNTEANU NICOLAS — clasa a III-a
- CIUBOTARU ALEXANDRU — clasa a III-a
- MAFTEI ROBERT-IONUȚ — clasa a IV-a
- LAZĂR GABRIEL — clasa a IV-a
- DIACONIȚA SOFIA-ELENA — clasa a IV-a
- FERARIU SARA — clasa a IV-a
Premiul II
- COSTAN DARIUS GEORGIAN — clasa a III-a
- TANASA EVELINE — clasa a III-a
- GRĂDINARIU MARA — clasa a III-a
- SANDU ANDREI — clasa a III-a
- MIHALACHE VICTOR-CONSTANTIN — clasa a IV-a
- IVAN ȘTEFANIA-VALENTINA — clasa a IV-a
- BOGDAN SEBASTIAN-ANDREI — clasa a IV-a
- VĂDUVA MATHIAS-CLAUDIU — clasa a IV-a
- VASILACHE NICHOLAS — clasa a IV-a
Premiul III
- HRISTEA ȘTEFAN-GEORGE — clasa a IV-a
- MITOCARU ANTONIA — clasa a IV-a
- RUSU IANIS — clasa a IV-a
Mențiune
- CĂRĂBUȘ RANIA — clasa a III-a
- ȘEPELEA ALEXANDRU — clasa a IV-a
- PAVĂL PARASCHEVA — clasa a IV-a
- ȘERBAN ELISABETA — clasa a IV-a
- ȘERBAN ȘTEFAN — clasa a IV-a
Diplomă de participare
- UNGUREANU DARIA — clasa a IV-a
- MIRĂUȚI TIMOTEI — clasa a IV-a
- ENEA ALEXANDRA-MARIA — clasa a IV-a
- COJOCARU DARIA-MARIA — clasa a IV-a
Aceste rezultate reflectă talentul, munca și perseverența elevilor, precum și implicarea și profesionalismul cadrelor didactice coordonatoare: prof. Prisacariu Daria, prof. Badiu Alina Gabriela, prof. Negre Adriana, prof. Triși Alexandrina și prof. Stănică Nicoleta. Felicitări tuturor pentru performanțele obținute și mult succes în competițiile viitoare!





